Zelmer 393.5

Možnosť sklopenia

• , zakúpené v OKAY.sk

• cena a prevedenie
    • kvalitný plast
    • nedá sa zložiť, hoci bolo reklamované že áno (myslím všetko spol aby sa prístroj dal pekne odložiť)

prevedenie pekné ak plast kvalitný, ale vasí mi zložité uskladnenie

• Skladnosť
    • Slabšia protišmyková odolnosť na podložke
    • Ťažší chod spúšťacieho posuvného gombíka
    • Nutnosť držať počas prevádzky gombík - nemá aretáciu

Vynikajúci krájač za veľmi dobrú cenu s príjemným dizajnom.
    Krája bez problémov všetko (okrem kostí) aj na veľmi tenké plátky. Bol som milo prekvapený. Pôvodne som si plánoval doobjednať ešte tenký nôž na syr, ale nebude treba.
    Trošku horšie je to s protišmykovou stabilitou. Pri väčšom tlaku na prístroj, má tendenciu sa na pracovnom stole posunúť. Tomu prispieva aj ťažší chod spúšťacieho posuvného gombíka, ktorý sa v prevádzkovej polohe nedá zapevniť. Treba ho stále držať silou, o ktorej sa nedá povedať, že by bola práve malá.
    Dá sa však na to zvyknúť a nie je to až také hrozné, ako by sa z opisu mohlo zdať. Možno je to tak práve kvôli deťom.
    Tiež oceňujem jeho jednoduché a rýchle zloženie, po ktorom zaberá skutočne len minimum nutného miesta. Taktiež jeho čistenie je jednoduché.

• , zakúpené v Prva.sk

• ostry noz,super kraja zeleninu a verte ze sa jej nakrajam dost,kazdy den par kg
    • na hovno sa umyva,je tam vela priehlbiniek a inych miest kde sa neda poriadne dostat

som spokojny,kraja dobre,stihol to vyskusat aj moj prst ale to je moja nesikovnost a je vcelku skladny ked sa rozoberie

Maximálna hrúbka rezu
15 mm
Možnosť sklopenia

Zelmer Doris 393.5 NP. Farba: nerezová oceľ, biela

Elektrický krájač Zelmer 393.5 je skvelým pomocníkom do každej kuchyne. Hlavnou prednosťou krájača je veľmi jednoduchá obsluha a nezaberie veľa miesta na pracovnej ploche vďaka skladaciemu stolíku. Krájač Zelmer 393.5 je vybavený nožom z nerezovej ocele s plynulým nastavením hrúbky plátkov do 15 mm a táckou na nakrájané potraviny. Krájač je istený dvojitým systémom: ochrana proti náhodnému zapnutiu a náhodnému vysunutiu vozíka. Vysokú stabilitu krájača zaisťujú protišmykové gumové nožičky.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Skladnosť
    • Slabšia protišmyková odolnosť na podložke
    • Ťažší chod spúšťacieho posuvného gombíka
    • Nutnosť držať počas prevádzky gombík - nemá aretáciu

Vynikajúci krájač za veľmi dobrú cenu s príjemným dizajnom.

• , zakúpené v talkive

• jednoduché ovládanie

som spokojný, vzhľadom k cene výborný

• -zatial sme nemali problém niečo nakrajáť
    • -spokojnosť u manželky
    • -nič

-na občasné používanie perfektný

• , zakúpené v Prva.sk

• praktický,dobre skladovateľný, nenáročný na údržbu,postačuje na bežné potreby domácnosti

je to darček a tento produkt má osobne odskúšaný

• , zakúpené v talkive

• Krájač je rýchli, čistenie a údržba je ľahká.
    • Potraviny sa dajú kvalitne nakrájať.
    • Krájač sa dá zložiť a nezaberá veľa priestoru.

Krájač je dobrý pomocník v kuchyni, uľahčuje krájanie potravín ja som veľmi spokojná a odporučila by som ho do každej domácnosti.

• , zakúpené v HEJ.sk

OK

• , zakúpené v HEJ.sk

použité plasty na najnamáhavejšom mieste najmäkšie