Zelmer 294.6

Maximálna hrúbka rezu
15 mm
Možnosť sklopenia

• , zakúpené v HENRY - ITSK

Má druhý prídavný nôž na krájanie syra a naozaj je super. Ľahko manipulovateľný a nie je moc veľký. Som s ním spokojná.

• , zakúpené v XXLTUZEX

• pomer kvalita

Vyborny

• , zakúpené v HEJ.sk

• Jednoduchá obsluha, dobre kraja.
    • Ziadne

Super krájač za výhodnú cenu, odporúčam.

Maximálna hrúbka rezu
15 mm
Možnosť sklopenia

Elektrický krájač ZELMER 294.6 / ZFS0706S SYMBIO s veľmi ostrými nožmi, vyrobenými z kalenej nerezovej ocele, zaručujú vysokú kvalitu krájania. Súčasťou je špeciálny nôž pre krájanie syra, šunky alebo ovocia.

Technické parametre

Kovová oporná doska

Chrómovo-niklový vozík

Plynulo nastaviteľná hrúbka rezu

Istenie proti náhodnému zapnutiu

Istenie proti náhodnému vysunutiu vozíka

Špeciálny nôž na krájanie syra, šunky a ovocia

Protišmykové gumové nožičky

• , zakúpené v XXLTUZEX

• pomer kvalita

Vyborny

• , zakúpené v HEJ.sk

• Jednoduchá obsluha, dobre kraja.
    • Ziadne

Super krájač za výhodnú cenu, odporúčam.

super

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• neje hlučny ma dost silny motor
    • xxxxx

mam ho kratko ale som spojny

• krája perfektne

spoľahlivo krája všetko -syry,chlieb,pečivo,salámy,šunky.

• Presny v krajaní
    • Dobra cena
    • Lahko umyvatelny s odnimatelnymi castami
    • 2 krajacie kotuce, jeden na chlieb+na syry a tvrde potraviny
    • Dobre drzi na prac. doske
    • nic som zatial nepostrehol

Som s nim velmi spokojny, mame ho už 1 rok. krájam s nim prevažne tvrdé syry, salamu, šunku. Udržba je velmi jednoducha, vsetko rozoberiem a umyjem aj v umyvacke. ;-)
    Velmi dobra kupa za par Eur.
    Vrelo iba odporucam

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Kvalitné prevedenie. Veľa kovových prvkov. Dva rezacie kotúče.
    • Dizajn
    • Zatial nič

Odporúčam. Ešte som ho nevyskúšal takže nemám čo hodnotiť okrem dizajnu a prevedenia.

som spokojn7

• 2 krájacie kotúče
    • je na pravú stranu, ten predchádzajúci som mala na ľavú, lepšie sa krájalo, hlavne koniec syra, kedy treba silnejšie tlačiť

odporučila by som aj iným, no pri ďalšom sa zamerám na akú stranu je