Concept KP 3530

Maximálna hrúbka rezu
23 mm

• , zakúpené v DATART.sk

• Pracuje tak, ako som očakávala, resp. ako som sa dočítala v spotrebiteľskom teste:
    • Veľmi pekne nakrája všetko na tenké plátky.
    • Veľký rozsah nastavenia hrúbky rezania
    • Ľahká údržba
    • Pre tento produkt som sa rozhodla na základe spotrebiteľského testu na jednej českej stránke.
    • Možno tá čierna farba
    • Biela nebola dostať

Odporúčam, veľmi dobrý výrobok

• Kraja perfekne aj uplne tenucke platky
    • Treba drzat vypinac

Kto nechce dat za krajac vela penazi urcite najlebsia volba.

• velmi dobry presne kraja

cesky vyrobok velmi dobre kraja najlepsi co som doteraz mal z 5 znaciek

Maximálna hrúbka rezu
23 mm

Elektrický krájač potravín je praktický pomocník do každej domácnosti. Krájač je určený pre krájanie chleba a ďalších druhov potravín na plátky. Krájač potravín Concept je ideálny pre krájanie mäsa, údenín, pečiva, syrov, ale aj ovocia a zeleniny. Najdôležitejšou časťou krájača je nôž. Krájanie sa uskutočňuje kruhovým nožom z nerezovej ocele Solingen, ktorého tvarované ostrie a priemer 17 cm zaručuje spoľahlivú funkciu. Hrúbka krájaných plátkov sa dá u tohto krájača Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v DATART.sk

• Veľmi pekne nakrája všetko na tenké plátky.
    • Veľký rozsah nastavenia hrúbky rezania
    • Ľahká údržba
    • Možno tá čierna farba
    • Biela nebola dostať

Odporúčam, veľmi dobrý výrobok

• Kraja perfekne aj uplne tenucke platky
    • Treba drzat vypinac

Kto nechce dat za krajac vela penazi urcite najlebsia volba.

• Či máte nejaké skúsenosti s elektrickým krájaním, alebo nie, pri tomto modeli na tom určite nezáleží. Nech chytíte do rú...

Zobraziť celú recenziu na mojdom.zoznam.sk

• velmi dobry presne kraja

cesky vyrobok velmi dobre kraja najlepsi co som doteraz mal z 5 znaciek

• ostrý nôž
    • kvalitné prevedenie a fajn dizajn
    • dosť hlučný

odporúčam

• perfektny

pekny dizain

• , zakúpené v HEJ.sk

• super kraja chlieb, salámu, syr
    • nerezová tácka hneď sa dá na nej servírovať to čo nakrájate
    • dodatočné predĺženie plochy, kde sa kladú potraviny - napr. pri krájaní celého chleba je to super

vybrali sme si ho hlavne kvôli tomu,že bol hodnotený v testovaní ako druhý najlepší, prvý mal vysokú cenu :)

• , zakúpené v HEJ.sk

• pekny cierny vzhlad,ticha prevadzka,pekne kraja aj tycne syry salamy maso
    • pri krajani sa musi stale drzat tlacidlo zapnutia

dobry krajac,vybral som si ho na zaklade testu spotrebicou

• , zakúpené v OKAY.sk

spokojnosť s obchodom aj tovarom

• , zakúpené v DOMOSS

• pomer cena výkon