Bosch MAS 9101

Maximálna hrúbka rezu
1.5 mm
Možnosť sklopenia

• , zakúpené v Euroshop.eu

• Kúpila som si ho na veľkonočné sviatky,takže som si ho zabehla.Rezala som chlieb,šunku,syr.Všetko zvládol v pohode.
    • zatiaľ nič.

Zatiaľ som s krájačom spokojná.Chýba mi iba návod v slovenčine alebo češtine.Volala som do obchodu a majú mi poslať návod v elektronickej forme.

• odkladacia tácka
    • vyššia cenová hladina

Velmi dobry krajac s odkladacou táckou,ľahko čistiteľný.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• ostrý nôž
    • jednoduché nastavenie rozsahu šírky rezu
    • stabilita krájača
    • zatiaľ žiadne

Maximálna hrúbka rezu
1.5 mm
Možnosť sklopenia

Kovový krájač Bosch MAS 9101N môžete mať volne na kuchynskej linke, ale je aj pripravený k montáži do sklopnej alebo odklápacej dosky pre vstavanie do kuchynského nábytku.

• **************
  • Kovový krájač
  • Momentový a trvalý chod s poistkou nechceného zapnutia
  • Veľký univerzálny vlnite zbrúsený nôž z ušlachtilej ocele
  • Veľký kovový nôž
  • Úplné zakrytie noža
  • Presné nastavenie šírky rezu
  • Integrovaná servírovacia miska
  • Suport s ochranou palcov a držiak zostatkov
  • Prenosný posuvník
  • Naklonený stôl pod uhlom 10°
  • Pripravený k montáži do sklopnej alebo odklápacej dosky pre vstavanie do kuchynského nábytku
  • Prísavné nožičky
  • Priehradka na kábel
  • Dĺžka kábla: 1,2 m
  • Farba : strieborná metalíza
  • Ďalšie informácie : Momentová a trvalá prevádzka s poistkou nechceného zapnutia prenosný posuvník. Náklon stola pod uhlom 10°. Veľký kovový nôž. Univerzálny vlnito zbrúsený nôž z nerezovej oceli. Úplné zakrytie noža. Presné nastavenie hrúbky rezu integrovaná servírovacia miska. Ochrana prstov a držiak zostatkov. Prísavné gumové nožičky. Priehradka na kábel.

Technické parametre

• , zakúpené v Euroshop.eu

• zatiaľ nič.

• odkladacia tácka
    • vyššia cenová hladina

Velmi dobry krajac s odkladacou táckou,ľahko čistiteľný.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• , zakúpené v OKAY.sk

• veľmi dobrý výrobok
    • cena zodpovedá kvalite
    • nemožno regulovať otáčky

výrobok je postačujúci pre denné používanie v domácnosti

• , zakúpené v OKAY.sk

• ľahko nastaviteľná hrúbka rezu
    • jednoduchá údržba

rýchly, šikovný, krája všetko, sme veľmi spokojní, môžem len odporúčať

• , zakúpené v HEJ.sk

• výborný nakrája asi všetko rýchlo a tenučko ako budete potrebovať.
    • velký horšie sa skladuje a cena

Výborný nakrája asi všetko rýchlo a tenučko ako budete potrebovať.

• , zakúpené v oconline.sk

dobrý krájač za vyššiu cenu

• OK

OK

• Kovova konstrukcia
    • Bezpecna prevadzka
    • Vacsie rozmery
    • Nie kazdemu bude vyhovovat pouzivanie samostatnych tlacidiel na ZAP a VYP

Spokojnost

• , zakúpené v oconline.sk

• krája na tenko, vyhotovenie, vzhľad, cena, značka.

Výborný krájač za prijateľnú cenu. Pevný, presný, tichý.